15 – 17 березня, 2022
Взяти участь Замовити запрошення Facebook

Участник выставки

Інформбізнес, ТОВ
Informbussines, Ltd.

Адреса а/с 19, Київ, 04119, Україна
Тел./факс (44) 206-5265, 206-5281
Інтернет www.ib.kiev.ua

Спеціалізовані видавничі та інтернет-проекти.
Каталог "Все для харчової та переробної промисловості": постачальники харчової сировини, інгредієнтів, технологічного та пакувального обладнання, тари та упаковки для харчових підприємств.
Каталог "Все для агропромислового комплексу": постачальники сільськогосподарської техніки, обладнання і технологій для рослинництва і тваринництва. Розповсюджуються безкоштовно для фахівців.
Торговельний інтернет-портал товарів та послуг для бізнесу України: BizEra.com.ua. Розділ для харчової галузі: http://food.bizera.com.ua. Розділ для аграрного бізнесу: http://agro.bizera.com.ua

Publishing and on-line projects.
All for food industry and remaking industry" specialized catalogue and "All for agriculture" specialized catalogue. Catalogues are destined for specialists of Ukrainian enterprises. Receiving is free of charge.
Suppliers and goods for the Ukrainian enterprises on-line: BizEra.com.ua. Suppliers and goods for Ukrainian food industry on-line: http://food.bizera.com.ua. Suppliers and goods for Ukrainian agricultural enterprises online: http://agro.bizera.com.ua.

Види діяльності: