17 - 19 березня 2020
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Компанія Bitzer представить експозицію на виставці «Промисловий холод 2018»

Цього року вперше у виставці «Промисловий холод» візьме участь всесвітньо відомий виробник компресорів Bitzer (Австрія). Ознайомитися з експозицією компанії можна буде з 20 по 22 лютого у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

У серпні 2017 року компанія Bitzer відкрила своє представництво в Україні. Новий офіс буде підпорядковуватись підрозділу в Австрії і отримувати звідти усю необхідну підтримку. Джанні Парланті, директор з продажу та маркетингу, зазначив, що ринок України дуже важливий для компанії: «Ми напрацювали велику частку на ринку і заслужили велику довіру завдяки тісній співпраці з нашими місцевими партнерами в минулому. Ми впевнені, що українська економіка і, в свою чергу, ринок холодопостачання та кондиціонування повітря, як і раніше, мають великий потенціал. Тому ми хочемо нарощувати свою присутність у регіоні і зміцнювати наші ділові відносини на основі особистих контактів з користувачами з офісу в Києві».

«Наш новий представницький офіс в Україні має велике значення для BITZER у Європі, тому що це наша перша безпосередня присутність у регіоні. Наш персонал в офісі буде обслуговувати не тільки український ринок, але також Азербайджан, Грузію і весь регіон», — розповів Майкл Айшбергер, генеральний директор BITZER (Австрія).

Подробиці про виставку, а також замовлення запрошень — на сайті www.promholod.euroindex.ua.

01.02.2018