22 - 24 вересня, 2020
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Верховна Рада готова заборонити імпорт озоноруйнівних речовин в Україну

28 лютого 2019 року Верховна Рада України ухвалила в першому читанні урядовий проект закону про озоноруйнівні речовини та фторовані парникові гази (№ 9082).

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 240 народних депутатів із 343, зареєстрованих у сесійній залі. Читайте також Вчені наступного року хочуть провести експеримент з охолодження Землі Законопроект регулює правовідносини щодо виробництва, імпорту, експорту, зберігання, використання, розміщення на ринку та поводження з озоноруйнівними речовинами, фторованими парниковими газами та товарами, що їх містять або можуть містити, використання яких впливає на озоновий шар та на рівень глобального потепління.

Встановлюється, що здійснювати діяльність з імпорту, експорту, зберігання, використання, розміщення на ринку та поводження з контрольованими речовинами (озоноруйнівні речовини та/або фторовані парникові гази) мають право лише фізичні особи-підприємці або юридичні особи, які набули статусу оператора контрольованих речовин шляхом внесення до Реєстру.

Повідомляє сайт Інформаційного агентства УНІАН - https://www.unian.ua

03.05.2019