22 - 24 вересня, 2020
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Чиллер Daikin забезпечує ефективне охолодження на цементному заводі Holcim в Dotternhausen

Розташований у німецькій землі Baden-Württemberg цементний завод в Dotternhausen пропонує надзвичайно широкий асортимент цементної продукції та працевлаштовує близько 247 працівників. Вже багато років Holcim покладається на технології Daikin для своїх технічних та серверних приміщень. У 2016 році компанія також почала використовувати чиллер Daikin для нейтралізації тепла, що генерує цементний виробничий процес підчас операцій розмелювання, на двигунах, підшипниках, гідравлічних контурах, а також для охолодження компресорів центральної станції стисненого повітря. Проекти в сегменті виробництва цементу висувають жорсткі вимоги до експлуатації чиллерів, оскільки матеріал попередньо нагрівається до температури 1400°C у обертовій печі.

Новий чиллер призначений для розширення існуючою системи, що досягла своєї максимальної потужності на рівні 930 кВт. Оскільки кількість компресорів, що потребують охолодження, зростає, нова холодильна машина забезпечує необхідний рівень надійності. Потужність фрікулінгу існуючого чиллера вже була недостатньою для захисту безупинного виробничого процесу, особливо влітку.

Нове рішення серії EWAD~C- з повітряним охолодженням від компанії Daikin має загальну потужність 1200 кВт, що повністю відповідає вимогам підприємства і навіть забезпечує резервну продуктивність.

Повідомляє сайт компанії ЛІКОНД - https://leacond.com.ua

14.05.2019