22 - 24 вересня, 2020
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Daikin підтверджує свої наміри щодо дослідження нового холодильного агенту з низьким показником Потенціалу Глобального Потепління GWP як альтернативу до R32

Раніше цього місяця, японські видання повідомили, що президент і генеральний директор Masanori Togawa обговорювали дослідницьку роботу, що проводиться компанією над новою робочою сумішшю з низьким показником GWP категорії A2L для застосування в системах прямого розширення DX. Місцеві видання оприлюднили коментарі пана Togawa стосовно доступності нового холодоагенту у 2023 році.

У нещодавній бесіді з Інтернет виданням Cooling Post, представник Daikin прагнув обґрунтувати наміри провідного японського кондиціонерного виробника.

Daikin, разом з Panasonic, Toshiba Carrier і Mitsubishi Electric є наразі частиною японської ініціативи, за підтримки уряду країні, щодо розробки холодильних агентів нового покоління та їх застосування. Особлива роль Daikin в зазначеному проекті полягає у проведенні відповідних досліджень холодоагенту категорії A2L з показником GWP 10 або менше для кондиціонерних систем прямим розширення DX.

Повідомляє сайт компанії ЛІКОНД - https://leacond.com.ua

29.05.2019