22 - 24 вересня, 2020
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

На Коордраді донорів затвердили остаточну грантову політику Фонду енергоефективності

Сьогоднішня Координаційна рада донорів з енергоефективності – справжній brainstorming єдиної команди міжнародних партнерів, Мінрегіону та Фонду енергоефективності, які об`єднались навколо реформи та запуску Фонду. Про це на своїй сторінці у FB за результатами зустрічі повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Підписання Угоди між Фондом ЕЕ та IFC щодо повноцінного запуску Фонду з урахуванням грантової політики заплановано на початок липня. Дякую за дуже гарну оцінку міжнародними партнерами роботи команди Мінрегіону у впроваджені реформи енергоефективності та результатів, які ми вже маємо. Щиро вдячний всім програмам за співпрацю та допомогу. Ми точно не зупиняємось, і не зупинимось у реформі енергоефективності, не дивлячись на політичну турбулентність», — підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

Повідомляє сайт Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України - http://www.minregion.gov.ua

04.06.2019