22 - 24 вересня, 2020
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Вінниця підтвердила сертифікат ЄЕВ

У Вінниці пройшов плановий аудит Європейської Енергетичної відзнаки щодо виконання містом зобов’язань, взятих в рамках ЄЕВ. Отже, місто впевнено рухається до підвищення муніципальної енергоефективності та сталого розвитку за європейськими вимогами та індикаторами. Про це зазначив начальник відділу енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону Роман Радченко.

Повторна сертифікація для підтвердження успіху міста в сфері впровадження заходів енергоефективності та збереження клімату відбувається раз на чотири роки. Аудит допомагає визначити подальші напрямки розвитку міста. Мова йде про модернізацію системи централізованого опалення, заходи зі сталої міської мобільності, просвітницьку роботу з екосвідомості, популяризацію енергоефективності і роздільного збору сміття, подальшу розбудову велоінфраструктури та покращення доступності пішохідних зон.

Повідомляє сайт Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України - http://www.minregion.gov.ua

00.00.0000