22 - 24 вересня, 2020
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Майбутнє відновлюваної енергетики в Україні – центральна тема першого «Energy Salon ХХІ»

Energy Salon XXI – це платформа, яка об`єднала для діалогу представників влади, міжнародних інвесторів, бізнес та інших стейкхолдерів.

«Відновлювана енергетика в Україні набрала стрімких обертів та продовжує активно розвиватися. Це наглядно демонструє динаміка введення нових потужностей "чистої" електроенергетики: якщо за весь 2015 рік було введено в експлуатацію лише 32 МВт, то за І квартал 2019 р. - близько 900 МВт. У ІІ-му кварталі очікуємо ще приблизно +700 МВт», - повідомив Yurii Shafarenko, директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності, виступаючи на заході.

Також на заході Посол Норвегії в Україні Уле Тер`є Хорпестад висловив слова підтримки в питаннях розвитку «зеленої» енергетики в нашій країні. Норвезькі компанії «NBT» і «Scatec Solar», що є лідерами у впровадженню проектів "чистої" енергетики в Україні та світі в цілому, представили свої аргументи на користь відновлюваних джерел енергії. Представники міжнародних фінансових компаній розповіли про фактори, які впливають на інвестиційний клімат в країні.

Повідомляє сайт Держенергоефективності України - http://saee.gov.ua

26.06.2019