16 - 18 березня, 2021
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Кращі успішні рішення для зеленої трансформації бізнесу

Популяризація кращих успішних рішень зеленої трансформації бізнесу, його ЕКОтрансформація, як єдиний шлях до сталого розвитку в Україні — головна мета проекту «ЕКОтрансформація» (ECОtransformation-2019), ініційований ECOBUSINESS та підтриманий Мінприроди, Міносвіти, Держенергоефективності, Держводагентством та ін.

Визнання ECОtransformation-2019 проводиться вже другий рік поспіль в Україні, що покликаний сприяти формуванню нової системи цінностей, підтримувати лідерів бізнес-спільноти, які попри економічні труднощі формують справжні національні цінності — повагу до своєї землі, піклування про її збереження і процвітання.

В Україні є вже достатня кількість стейкхолдерів, які обрали шлях зелених змін, знайшли кошти на переобладнання, поступово відмовляючись від брудних технологій, створили успішні програми КСВ, стали лідерами енергоефективності, впровадили інноваційні методи управління, перейшли на використання екотехнологій тощо.

Організатори запрошують учасників показати свої рішення, презентувати досягнення всій Україні! Переконані — створення додаткових стимулів екомодернізації стане доброю мотивацією долучатися до зелених змін, невід’ємним елементом репутації бізнесу та посильним завданням для тих, хто такі рішення шукає.

Уже 17 грудня у м. Києві на офіційній церемонії відзнаки отримають ті, хто визнаний спільнотою професіоналів стейкхолдером зелених змін!

За матеріалами сайту Журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» - http://ecolog-ua.com

29.07.2019