16 - 18 березня, 2021
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Daikin замикає холодоагентне коло

У авторитетного кліматичного експерта Daikin, холодильні агенти з відпрацьованих систем кондиціювання повітря не просто утилізуються, а попередньо обробляються та повторно застосовуються – саме так, як це й варто робити.

Спочатку, Daikin заправляє бестселлерні модельні лінійки мультизональних систем VRV IV+ з рекуперацією тепла та Mini VRV відновленим холодоагентом, що розпізнається за новою етикеткою на корпусі кондиціонеру. На заводі Daikin в бельгійському Остенде, оброблений холодоагент змішується з новим, що робить його подальшу інтеграцію в виробничий процес кондиціонерів надзвичайно простим. Кількість відновленого холодоагенту відповідає кількостям, необхідним для заправки певної серії кондиціонерних систем на заводі. Процедура сумірна з зеленим тарифом на електроенергію: з метою балансування придбаної кількості, споживачеві через відповідні розрахунки гарантовано, що його електрика постачається з поновлюваних джерел, хоча він підключений до розподільчої мережі загальної системи.

Етикетка "Сертифікований Регенерований Холодоагент" гарантує високу якість і достатню наявність відновленого холодоагенту, що забезпечується зовнішнім аудитом.

За матеріалами сайту Компанії ЛІКОНД» - https://leacond.com.ua

19.08.2019