16 - 18 березня, 2021
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Daikin очолює п`ятірку найбільших кондиціонерних виробників

Японський важковаговик Daikin залишається на першому місці непереможеним. Лише німецьке дочірнє підприємство Daikin Airconditioning Germany досягло показника обігу на рівні €125 млн., тоді як загалом продажі компанії Daikin Industries склали €17,5 млрд. Daikin працевлаштовує понад 70 000 співробітників.

Окрім продукції побутово-розважальної категорії, асортимент південнокорейського постачальника електроніки LG включає також і системи кондиціювання повітря. Компанія пропонує не тільки звичайні кондиціонери, але і інтелектуальні рішення. Завдяки вбудованому модулю бездротової локальної мережі LG Smart ThinQ, деякими безповітроводними кондиціонерами, або спліт-системами, можна керувати за допомогою мобільних пристроїв. Останнім часом, сегмент кондиціонерів компанії LG досяг 5% ринкової частки. Загалом виробник LG Electronics працевлаштовує 83 000 людей. Щорічний обіг компанії становить близько €80 млрд.

Mitsubishi Electric має 142 філії, 74 виробничі потужності та 8 науково-дослідних центрів японській компанії Mitsubishi Electric. Окрім кондиціонерних та опалювальних рішень, до портфоліо Mitsubishi також входять системи обробки інформації та комунікації, технології дослідження космічного простору та супутникового зв`язку, побутової електроніки, промислових технологій, а також енергетики та транспорту. Частка ринку Mitsubishi Electric також становить 5%. В компанії працює 143 000 співробітників.

Частка ринку японського виробника і постачальника Toshiba трошки більше. На світовому ринку систем кондиціювання повітря Toshiba володіє часткою близько 7%. Кількість працівників у компанії – близько 185 809 осіб. Однак значна частина побутового сегменту Toshiba, включаючи кондиціонери повітря, перейшла у 2016 році у володіння до китайської Midea Gruppe, якій належить наразі 80,1% компанії, а також ліцензія на виробництво під брендом Toshiba протягом 40 років.

Повільно набирає також позиції в Європі продукція китайської компанії Gree. Завдяки технології самоочищення та інтелектуальним кліматичним рішенням виробник прагне переконати Європейський ринок. Щодо холодильних агентів, Gree покладається на екологічно чистий R32, в той час як власні кондиціонери компанії мають бути особливо енергетично заощадливими та ефективними. Китайський виробник нещодавно досяг ринкової частку в 13%, що робить його другим найбільшим виробником кондиціонерів у світі.

За матеріалами сайту Компанії ЛІКОНД» - https://leacond.com.ua

26.08.2019