16 - 18 березня, 2021
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Всесвітня виставка «ЕКСПО-2020» представить інновації та досвід близько 200 країн світу, у т.ч. у «зеленій» енергетиці

Всесвітня виставка «ЕКСПО-2020», що відкриється в м. Дубаї (ОАЕ) 20 жовтня 2020 р. - це подія глобального масштабу, в якій візьмуть участь близько 200 країн світу, у т.ч. Україна.

Концепція виставки: «Поєднуючи думки, створюючи майбутнє: мобільність, можливості та сталий розвиток».

Як бачимо, «чиста» енергетика – серед пріоритетних питань всесвітньої виставки. Отже, кожна країна зможе представити свої здобутки та інвестиційний потенціал у цій сфері. Наприклад, Японія, острівна країна із розвинутою економікою, вражає ефективним способом виробництва «чистої» енергії. Так, саме у цій країні працюють 73 із 100 найбільших у світі плавучих СЕС.

Україна також стала активним учасником міжнародної події. Наразі при Мінекономрозвитку діє Координаційний комітет щодо забезпечення участі України у заході (www.expo2020dubai.com/en/programmes/best-practice-programme).

За інформацією Мінекономрозвитку, концепція павільйону України передбачає два поверхи із орієнтовною загальною площею 2600 кв. метрів. Будівля буде містити виставкові зали на першому поверсі, а на другому – конференц-зали та зони ділової активності.

Також триває формування програми заходів. Міністерство очікує на пропозиції щодо культурної та ділової частин в рамках національного павільйону.

У свою чергу, Держенергоефективності вже надало на розгляд Комітету потенційні проекти для представлення на стенді України.

За матеріалами сайту Держенергоефективності України - http://saee.gov.ua

06.09.2019