16 - 18 березня, 2021
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

В Україні почали виготовляти заморожений хліб

Сьогодні заморожений хліб — є одним із популярних напівфабрикатів у світі. Так, пекарі навчилися готувати близько 300 видів хлібних виробів, які можна заморожувати. Нещодавно, заморожений хліб почали виготовляти і в Україні. Про це з посиланням на «Агро-Центр», повідомляє Vlasno.info.

Перевагою такого продукту є те, що такий хліб можна зберігати довше ніж звичайний, він триваліший час залишається свіжим і його можна допекти в будь який зручний час, аби подати на стіл теплим.

В Україні першими виготовляти заморожений хліб почали на заводі Chanta Mount. Виготовлений на підприємстві хліб-напівфабрикат користується популярністю в закладах харчування, де немає можливості організувати повноцінний пекарський цех. Реалізують напівготові хлібні вироби у пекарнях при супермаркетах і в торгових центрах, вуличних міні-пекарень, кафе на автозаправках та сервісах доставки їжі в офіси. Джерело: vlasno.info

Потужності заводу вражають — за добу виробляється близько 30 тонн чіабатти, французьких багетів та інших артизанських хлібів. «Гордістю підприємства стало заквасочне відділення і відділення холодної ферментації тіста», — поділився фундатор компанії Юрій Триндюк. В планах компанії розробка нових рецептів хлібобулочних виробів та експорт 50 % продукції.

За матеріалами сайту - http://vlasno.info

09.09.2019