16 - 18 березня, 2021
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Цікаві новини від колег з Білорусії

«З 2012 року наші колеги з білоруської асоціації підприємств та індустрії холоду (АПІМХ) видають свій журнал "Микроклимат и Холод"! У 2018 році при наших перших зустрічах я дав інтерв`ю кореспонденту журналу Катерині Черношей. Через рік колеги ще раз звернулись за розповіддю про наші проблеми та успіхи.

Щиро вдячний Олександру Олександровичу Бороздіну, Президенту АПІМХ та Олександру Григоровичу Бамбізі, Катерині Черношей за підтримку та допомогу у публікації в журналі "Микроклимат и Холод", та консультативну допомогу щодо діяльності нашої асоціації. Також ми обговорили потенційну можливість друкування у журналі українських публікацій від наших компаній та наукових діячів з галузі штучного холоду.

Просимо усіх, кого зацікавив цей журнал звернутись за телефоном асоціації для складання зведеного замовлення примірників для розповсюдження у межах України. Також, в разі наявності статей просимо Вас писати на нашу пошту з цього приводу. Ми допоможемо Вам у поширенні інформації про Вашу діяльність та знаходженні нових клієнтів та партнерів!» Голова Правління Холодильної асоціації України Анашкін С.В.

За матеріалами сайту ГС "Холодильна асоціація України" – http://www.ref.org.ua

10.09.2019