16 - 18 березня, 2021
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Daikin відкриває головний офіс МЕА

Компанія Daikin Middle East & Africa (МЕА) відкриває нову регіональну штаб-квартиру площею 7500 м² в Дубайській вільній економічній зоні Jebel Ali на підтримку своїх планів щодо зміцнення присутності та збільшення обсягів продажу кліматичного обладнання Daikin на Близькому Сході та в Африці.

Новий офіс стане операційною базою для 250 співробітників і поєднує навчальну академію, фабрику з виробництва систем обробки повітря AHU та флагманський дослідницький центр. Нові потужності також пропонуватимуть безліч нових технологічних інновацій в галузі опалення, охолодження, вентиляції та кондиціювання повітря, включаючи холодильну машину, інтелектуальну систему VRV, а також кліматичні рішення з обробки повітря AHU, фанкойли і системи управління будівлею BMS.

Перший офіс компанії Daikin започатковано в еміраті 13 років тому. З того часу кліматичний бізнес виріс з US$30 млн., перевищивши наразі US$300, і став повноцінним хабом з продажу, технічного обслуговування, логістики та виробничих операцій. Потому, представництва було відкрито в Об`єднаних Арабських Еміратах, Саудівській Аравії та Єгипті з розвинутою мережею комерційних офісів у регіоні Близького Сходу та Африки. Сьогодні, в Daikin MEA працюють понад 400 співробітників, з яких лише 10 – від початку існування підприємства.

За матеріалами сайту Компанії ЛІКОНД - https://leacond.com.ua

17.09.2019