16 - 18 березня, 2021
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Олексій Оржель окреслив пріоритети діяльності новоствореного Міністерства

Міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель прокоментував, як відбуватиметься об`єднання міністерств та пояснив пріоритети діяльності новоствореного Міністерства.

«Основна мета об`єднання двох міністерств - забезпечити комплексний підхід до державної політики у сфері використання природних ресурсів та енергії та сформувати єдину державну політику щодо подолання негативних наслідків глобальної зміни клімату. Такий підхід наразі є загальноприйнятим у європейській та світовій практиці, зокрема у таких країнах ЄС, як Франція, Данія, Греція, Португалія, а також в Австралії”, - коментує рішення Олексій Оржель.

Міністр наголосив, що засобом подолання енергетичної бідності є економічне зростання та енергоефективність, а в програмі діяльності Уряду є плани щодо збільшення обсягів відновлюваної енергетики, нарощування видобутку власних енергоносіїв.

«Ми підтримуємо розвиток відновлюваної енергетики і з погляду інвестицій та зменшення шкідливого впливу на довкілля. Ми повинні зрозуміти, які енерговтрати відбуваються в процесі споживання, і відтак - створити комплексну урядову програму максимальної енергетичної та екологічної ефективності. Для очолюваного мною Міністерства зростання економіки є також пріоритетом з акцентом на енергоефективність на рівні інфраструктури. Це є способом подолання енергетичної бідності», - зазначив Олексій Оржель.

Відео прес-конференції можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=vuNHWxyCQVo

За матеріалами сайту Міністерства енергетики та вугільної промисловості України - http://mpe.kmu.gov.ua

01.10.2019