16 - 18 березня, 2021
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

У сучасному світі енергетика не може бути відокремлена від екології - Міністр Олексій Оржель

Міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель взяв участь у роботі Кліматичного саміту ООН у Нью-Йорку, який зібрав цього року лідерів країн, бізнесу та громадськості.

Олексій Оржель окреслив нагальні завдання України щодо збереження довкілля. Це, зокрема, трансформація енергетичної системи України, налагодження екологічного контролю, боротьба з браконьєрами, корупцією, створення сталої системи та багато іншого. «Ми усвідомлюємо неминучість кліматичних змін. Ми кожного дня докладатимемо максимум зусиль, аби зберегти наше довкілля, пом`якшити наслідки від глобальних змін клімату та забезпечити комфортні достойні умови життя для кожного українця» , - запевнив Міністр.

Також повідомив, що дуже скоро Уряд представить свою програму, де буде презентовано основні пріоритети діяльності Мінекоенерго. Водночас Міністр закликав до консолідації зусиль у боротьбі зі зміною клімату.

«Наше майбутнє залежить від кожного. Від кожної людини, яка йде на злочин проти природи. Від кожного вибору: викинути сміття посеред вулиці чи донести до смітника, взяти одноразовий пластиковий пакети чи ні, встановити очисні споруди на підприємстві чи зекономити. Кожна наша дія важлива!» - переконаний О. Оржель.

Міністр подякував колегам та країнам, які небайдужі та щодня працюють над зменшенням негативного впливу на довкілля: «У рамках саміту ООН вдячний за продуктивні зустрічі та знайомство з Президентом COP-24 п. Міхалом Куртикою , спеціальним Послом по екології Швейцарії п. Францом Перецом, Секретарем Бюро енергетичних ресурсів Держдепартаменту США п. Френсісом Фаноном та заступником Секретаря з питань економічного розвитку, енергетики та екології Держдепартаменту США п. Кіфом Кранчем».

За матеріалами сайту Міністерство енергетики та вугільної промисловості України - http://mpe.kmu.gov.ua

10.10.2019