16 - 18 березня, 2021
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

На «Тижні холодоагентів 2019» Danfoss розповів монтажникам, як перейти на нові холодоагенти

Захід «Тиждень холодоагентів» було проведено втретє з 16 по 20 вересня. Цього року організатор проінформував монтажників, як правильно підготуватися до заміни холодоагентів і представив актуальні рішення.

Теми вебінарів були присвячені охолодженню в промислових, комерційних та харчових галузях, а також в галузі кондиціонування повітря. Усі заходи проводилися на різних мовах, щоб забезпечити глобальне охоплення.

Торбен Фандер-Крістенсен (Torben Funder-Kristensen), голова відділу зв`язків з громадськістю та представниками промисловості, сегмент Danfoss Cooling, сказав: "Еволюція холодоагентів - це проблема, яка торкається монтажників по всьому світу, і глобальний характер нашого «Тижня холодоагентів» відображає це. Ми прагнемо допомогти професіоналам у всьому світі залишатися в курсі останніх новин і тенденцій, але ще важливіше - зробити свій внесок в діалог і висловити свою думку.

По мірі того, як ми вступаємо в нову фазу екологічного занепокоєння через стрімко зростаючі викиди CO₂, важливо обговорювати і дискувати з питань охолодження в наднаціональному масштабі - в тому числі щодо нових поправок до Монреальського протоколу", - додав він.

Вебінари було заплановані так, щоб дати якомога більшій кількості монтажників, в самих різних часових поясах, можливість взяти участь у навчаннях за такими темами:
• Робота з легкозаймистими холодоагентами
• Нові розробки в технологіях CO₂
• Перехід від R404A і R22
• Глобальні тенденції в галузі холодоагентів, які впливають на Ваш бізнес
• Цифрові інструменти для полегшення перехідного процесу

За матеріалами сайту Danfoss - https://www.danfoss.com

17.10.2019