16 - 18 березня, 2021
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Масштабна економія енергії

Сьогодні багато компаній надають великого значення енергозаощадливим, екологічно чистим методам виробництва - як з економічних причин, так і з метою задоволення законодавчих вимог щодо екологічності та здорових умов праці.

Використання системного рішення ProcessVent пропонує величезні можливості в цьому відношенні: в поєднанні з системою очищення витяжного повітря, воно не тільки очищує відпрацьоване повітря від верстатів, воно також передає тепло від цього відпрацьованого повітря свіжому припливному повітрю. В результаті агрегат Hoval ProcessVent разом з системою очищення повітря знижує викиди, створює здоровий робочий мікроклімат і в той же час значно знижує експлуатаційні витрати (можлива економія до 98% рахунків за опалення). Захист навколишнього середовища є окупним для компаній, що використовують ProcessVent.

Агрегати ProcessVent використовується для рекуперації теплоти технологічного повітря від таких джерел, як цехи з металообробними верстатами або зварювальними установками, і передачі її свіжому припливному повітрю. Витяжне повітря з верстатів видаляється крізь установку очищення повітря. Це вологе, тепле повітря після очищення потрапляє до оливонепроникного пластинчастого теплообмінника, де теплова енергія відпрацьованого повітря передається припливному повітрю, що надходить ззовні, і потім очищене відпрацьоване повітря видаляється в навколишнє середовище. Опціонально агрегати також можуть бути оснащені нагрівальними / охолоджувальними теплообмінниками для додаткового нагріву або охолодження припливного повітря. Оскільки обидва компоненти (ProcessVent і очищувач витяжного повітря) ідеально узгоджені один з одним, в залі забезпечується повітряний баланс в поєднанні з приємними умовами в робочій зоні і високий рівень ефективності використання енергії. В результаті - задоволені робітники, економія витрат і активний внесок в захист навколишнього середовища. Все за рахунок використання єдиної цілісної системи Hoval ProcessVent.

За матеріалами сайту Компанії ЛІКОНД - https://leacond.com.ua

05.11.2019