16 - 18 березня, 2021
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Система VRV з рекуперацією теплоти забезпечує енергоефективний комфорт для гостей готелю Courtyard Hotel by Marriott, Paris

Гнучкість системи кондиціонування повітря Daikin VRV дозволила престижній мережі готелів Marriott омолодити стару комерційну будівлю в центрі Парижу.

Розташований напроти Ліонського залізничного вокзалу Парижу (Gare de Lyon Station), новий готель Courtyard Hotel by Marriott, є першим для відомої міжнародної мережи Marriott в цьому місті.

Залишивши в процесі реконструкції тільки каркас та етажність будівлі, побудована в 1970-х роках, вежа IGH перетворилася в сучасний готель, який ідеально вписується в стильне і жваве різноманітне навколишнє середовище.

Кульмінацією дворічного процесу будівництва став новий готель розташований на 19-ти поверхах, який містить 249 номерів займаючи площу 11 500 квадратних метрів. В окремій будівлі, розташованій на першому і другому поверхах, знаходяться кухня, бар-ресторан і конференц-центр, що забезпечують інноваційні робочі зони з загальним доступом до технологій, а також загальна кімната зі зручностями для кейтерінгу, а також приміщення для семінарів, що вміщує до 100 людей.

Розроблені компанією Studios Architecture і реалізовані компанією Bouyges Construction, в якості основного підрядника, екстер`єр та інтер`єр 60-ти метрової вежі мають сучасний і витончений вигляд.

Інноваційна технологія Daikin VRV IV забезпечує комплексне рішення для клімат-контролю, яке відображає прогресивний дизайн готелю, мінімізуючи вуглецевий слід будівлі, використовуючи відновлювальну енергію та надаючи гнучкість для задоволення індивідуальних потреб і переваг користувачів готелю.

Гнучкі можливості конфігурації, включаючи можливість проектного масштабування та простота монтажу, зробили технологію Daikin VRV IV кращим вибором для цього великого і складного проекту по переобладнанню будівлі.

Інсталяція кліматичного обладнання була виконана фірмою Tempeol для компанії Bouyges Energie. Загалом було встановлено 28 зовнішніх блоків VRV IV що складаються з 24 тритрубних систем з рекуперацією тепла, які обслуговують гостьові кімнати, і чотирьох додаткових двотрубних систем для забезпечення опалення та кондиціонування повітря в приміщеннях загального користування на першому поверсі, включаючи конференц-зали, спільні робочі зони і бар-ресторан.

Відповідно до правил планування центральної частини міста, зовнішні блоки VRV IV були розміщені в машинному приміщенні в верхній частині готелю. Таким чином забезпечується повне приховування зовнішніх блоків, і реалізується монтажне рішення не помітне зовні будівлі.

За матеріалами сайту Компанії ЛІКОНД - https://leacond.com.ua

14.11.2019