16 - 18 березня, 2021
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook

Новини

Презентуємо учасника виставки «Промисловий холод 2020» — компанію «Техсервіс»!

ТОВ «Техсервіс» працює на ринку холодильної техніки з 1997 року та спеціалізується на випуску запасних частин до холодильних фреонових компресорів від 1 до 100 кВт холодопродуктивності і виконанні якісного капітального ремонту з гарантійними зобов`язаннями.Продукція компанії «Техсервіс» відповідає найсучаснішим стандартам, а прийнятні ціни роблять її доступною вітчизняному споживачеві.

Надійність і якість — головні складові успіху продукції компанії «Техсервіс». Відмінною рисою компанії є професійний підхід у вирішенні поставлених завдань будь-якого рівня складності.За роки свого існування компанія здобула повагу фахівців і клієнтів, розширила географію продажів і зайняла стійку позицію на ринку України.Послуги з ремонту:
- Капітальний ремонт імпортних компресорів Bitzer, Copeland, Frascold, Bock, Carrier, Dorin тощо.
- Гільзування циліндрів блоків, заміну втулок і шліфування колінчастих валів, ремонт клапанних дощок і багато інших робіт.
- Перемотування статорів електродвигунів 1 до 80 кВт сертифікованим проводом.
- Виготовлення запчастини до фреонових компресорів вітчизняного та імпортного виробництва (колінвали, шатуни, поршні, пальці, клапанні плити, клапани тощо).

Запрошуємо на стенд компанії «Техсервіс» на виставці «Промисловий холод 2020» з 17 по 19 березня у виставковий центр «КиївЕкспоПлаза»!

06.02.2020